Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.0