Titles you rated
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
High Plains DrifterRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 2.5
The FighterRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Rescue DawnRated ★ 4.0