Movies
Ratings
34
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0