Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
 ForgottenRated ★ 3.5 ForgottenRated ★ 3.5
 Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5 Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 4.5 Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
 Heart of StoneRated ★ 3.0 Heart of StoneRated ★ 3.0
 HarbinRated ★ 3.5 HarbinRated ★ 3.5
 Top Gun: MaverickRated ★ 4.0 Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
 Il MareRated ★ 4.5 Il MareRated ★ 4.5
 UprisingRated ★ 4.0 UprisingRated ★ 4.0
 Fast XRated ★ 3.5 Fast XRated ★ 3.5
 The UnjustRated ★ 4.0 The UnjustRated ★ 4.0
 I Saw the DevilRated ★ 3.5 I Saw the DevilRated ★ 3.5
 Pride & PrejudiceRated ★ 3.5 Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
 Anarchist from ColonyRated ★ 3.0 Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
 Midnight DinerRated ★ 3.5 Midnight DinerRated ★ 3.5
 The Con ArtistsRated ★ 3.0 The Con ArtistsRated ★ 3.0
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 RansomedRated ★ 3.5 RansomedRated ★ 3.5