Movies
Ratings
528
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 1.5
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.5
Epic MovieRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0