Series
Ratings
32
Empress KiRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0