Movies
Ratings
175- Our springRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5
Tamako in MoratoriumRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5