Series
Ratings
11
My Love From Another StarRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5