Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0