Titles you rated
SicarioRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 2.5