Titles you rated
AcceptedRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
Seventeen AgainRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 5.0