Movies
Ratings
529
Glengarry Glen RossRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.5
Eyes Without a FaceRated ★ 3.5
The Insect WomanRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.5
Casino RaidersRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
HibikiRated ★ 3.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 3.5