Titles you rated
- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.0