Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5