Movies
Ratings
23
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5