Series
Ratings
35
HouseRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5