Movies
Ratings
174
Exorcist II: The HereticRated ★ 2.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 4.5
Enter the DragonRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5