Series
Ratings
24
GoblinRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5