Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5