Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0