Titles you rated
All About My MomRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Second To Last LoveRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5