Titles you rated
UnbowedRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
IdiocracyRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5