Series
Ratings
19
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0