Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0