Series
Ratings
36
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5- The Hookup Plan Season 3Rated ★ 1.0
- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0