Titles you rated
Transit GirlsRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Me & RobocoRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 5.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.5- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 3.0- Kimi no Koto Dake Mite ItaiRated ★ 3.5
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 3.0- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 3.5
Light on MeRated ★ 3.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
deleRated ★ 3.5
CheatRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5- Risky Two PeopleRated ★ 4.0