Titles you rated
20th Century WomenRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5- Kid CopRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 1.5
The MayorRated ★ 1.0
The Novelist's FilmRated ★ 3.5