Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 2.5