Movies
Ratings
304
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
RangoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0