Titles you rated
Moving OnRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 3.5- Red FruitRated ★ 2.5
- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5