Movies
Ratings
965
The King of ComedyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.5