Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5