Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
SpyRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.5
Ruby SparksRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5