Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The PlanRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5