Movies
Ratings
442
IRON MASKRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Come and SeeRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Color Out of SpaceRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0