Movies
Ratings
104
SoulRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0