Movies
Ratings
350
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5