Titles you rated
Kill la KillRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0