Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
IntruderRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Lesson in MurderRated ★ 3.0