Titles you rated
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0