Titles you rated
The ContactRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
The Life ListRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
Waiting For RainRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5