Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.5
HERORated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5