Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Three Colors: RedRated ★ 3.5
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
My Best SummerRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5