Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Perfect GameRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0
SawRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0