Movies
Ratings
489
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
Betty BlueRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
Kabukicho Love HotelRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0