Series
Ratings
73
BANANA FISHRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 3.5
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 4.0
- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0