Titles you rated
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.5
My Shy BossRated ★ 0.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 0.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0