Movies
Ratings
326
SiratRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Butcher BoyRated ★ 2.5
Saint MaudRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0