Titles you rated
Only the BraveRated ★ 3.5
Black BookRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0