Movies
Ratings
376
ShortcomingsRated ★ 4.0
The Greatest HitsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
Grand TourRated ★ 2.0
PoisonRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
All the Long NightsRated ★ 4.5
ReasRated ★ 3.5- Heart VibratorRated ★ 3.0
- ForestRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0